Šiandien be rungtynių tarp Olandijos ir Japonijos, kuriose prognozuoju olandų persvarą ir pergalę, dar susitiks Gana–Australija (17 val.) bei Kamerūnas–Danija (21 val. 30 min.).

Rungtynės: Gana – Australija. Pasirinktas įvykis: pirmas kėlinys baigsis lygiosiomis, bet pergalę iškovos Gana (x/1). „Unibet“ koeficientas – 5,5. Statymo suma – 20 Lt, galimas laimėjimas – 110 Lt.

Pirmajame ture net 0:4 (0:2) nepasipriešinę Vokietijos rinktinei australai šiandien bandys atgaivinti savo viltis patektį į Pasaulio futbolo čempionatą. Vis dėlto tai jiems padaryti bus nelengva, nes Gana jau mače su serbais (1:0) parodė, kad skirtingai nuo kitų Afrikos komandų žaidžia labai drausmingai ir pirmiausia akcentuoja gynybą.

Australų viltis pakovoti dėl pirmųjų taškų gerokai apsunkina ir tai, kad šiandien jiems negalės padėti praėjusiose rungtynėse iš aikštės išvarytas saugas Timas Cahillas („Everton“). Be to, panašu, kad atmosfera australų stovykloje – taip pat ne pati geriausia. Be abejo, Ganos futbolininkams nebus lengva, bet jie turėtų sulaukti savo progos ir įrodyti pranašumą. Renkuosi, kad tai atsitiks antrajame kėlinyje.

Rungtynės: Gana – Australija. Pasirinktas įvykis: Gana rungtynes laimės rezultatu 2:1. „Unibet“ koeficientas – 9,25. Statymo suma – 20 Lt, galimas laimėjimas – 185 Lt.

Kaip jau minėjau, australai šiandien tikrai turėtų pasirodyti solidžiau nei per dvikovą su Vokietija. Tikėtina, kad jie įmuš vieną įvartį (gal net pirmi), bet disciplinos trūkumas gynyboje jiems neleis atsilaikyti prieš savo žemyne žaisiančius ganiečius.

Rungtynės: Kamerūnas – Danija. Pasirinktas įvykis: pirmą kėlinį rezultatu 1:0 laimės Kamerūnas arba Danija. „Unibet“ koeficientai – 5,25 ir 4,7. Statymo suma – iš viso 57 Lt (27 Lt ir 30 lt), galimas laimėjimas – 141 Lt.

Abi komandos pirmajame ture neiškovojo nė taško – kamerūniečiai 0:1 (0:1) nusileido Japonijai, o danai 0:2 (0:0) neprilygo Olandijai. Taigi šio vakaro mače abi rinktines tenkintų tik pergalė. Kas turi daugiau šansų ją pasiekti? Sunkus klausimas, nes vienuolikės gana lygios.

Tiesa, pirmajame ture danai atrodė kiek geriau, nes žaidė komandinį futbolą, o Kamerūnas dažniausiai rėmėsi individualiais atskirų žaidėjų veiksmais. Jei afrikiečiai savo taktikos nekeis, jiems bus sunku pralaužti patikimą varžovų gynybą. Vis dėlto, kai puolimo grandyje žaidžia tokie snaiperiai, kaip S. Eto'o ir P. Webo, įvartis gali kristi bet kada.

Tikiuosi, kad komandos nelauks antrojo kėlinio vidurio ir aktyviai rungtyniaus jau nuo pats susitikimo pradžios – juk lygiosios nepradžiugintų nei vienų, nei kitų. Prognozuoju, kad  įvartis į kurios nors komandos vartus kris jau pirmajame kėlinyje.