Šiandien – ketvirtoji eksperimento „1000 Lt iššūkis“ diena. Vakar iš dviejų mano pasirinktų įvykių pasiteisino vienas – Vokietija laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 2:0.

Tiesa, nepasisekė rungtynėse tarp Alžyro ir Slovėnijos, kuriose nors ir buvo penkios geltonos kortelės ir viena raudona, nei Nadiras Belhadjis, nei Antaras Yahia nubausti nebuvo. Taigi iš vakar išleistų 90 Lt susigrąžinau 66,5 Lt, todėl mano „Unibet“ sąskaita iš 1000 Lt sumažėjo iki 935,5 Lt.

Šiandien 14 val. 30 min. susitiks Olandijos ir Danijos rinktinės. Mačo favoritais „Unibet“ laiko olandus: už jų pergalę siūlo koeficientą – 1,47, už lygiąsias – 4,2, už danus – 7,5.

Vis dėlto dvikova oranžiniams neturėtų būti lengvas pasivaikščiojimas, nes Danijos futbolininkai garsėja kietu ir drausmingu žaidimu bei patikima gynyba. Be to, olandai šiandien dar žais be vieno geriausių savo ir apskritai viso pasaulio puolėjų Arjeno Robbeno.

Nors komandoje yra kitų ne mažiau gerų ir garsių žaidėjų, kaip Robinas van Persie, Rafaelis van der Vaartas, Dirkas Kuytas, Wesley Sneijderis ir kiti, o olandų puolimo potencialu niekas ir neabejoja, apie gynybos grandį to paties pasakyti negalima. Visose paskutinėse ketveriose draugiškose rungtynėse (su JAV, Meksika, Gana ir Vengrija) jie nesugebėjo išlaikyti savo vartų sausų, nors ir iškovojo pergales.

Šią silpnąją savo varžovų vietą prieš susitikimą pažymėjo ir danų saugas Dennisas Rommedahlis.

„Mes esame labai gerai organizuoti ir olandams nebus lengva įveikti mūsų gynybą. Jie žais be šiuo metu geriausio savo žaidėjo Arjeno Robbeno. Gindamiesi jie nėra tokie stiprūs, kaip puldami, ir mes bandysime tuo pasinaudoti“, – tikino jis.

Visgi manau, kad anksčiau ar vėliau olandai turėtų įrodyti savo pranašumą, bet tikėtina, kad pirmajame kėlinyje danai dar atsilaikys (nes net jei ir praleis, gali įmušti patys). Taigi mano pasirinkimas toks: pirmas kėlinys baigsis lygiosiomis , o rungtynes laimės olandai (HT/FT – X/1). „Unibet“ koeficientas 4,4, statymo suma – 25 Lt.

Kitus šios dienos statymus iš rungtynių tarp Kamerūno ir Japonijos bei Italijos ir Paragvajaus pateiksiu 12 val.