Panevėžio „Ekranas“ šiandien Baltijos futbolo lygos A grupės rungtynes Latvijos sostinėje „Rigos“ klubui pralaimėjo net 1:4.

Po 14 minutę puolėjo Egidijaus Varno įmušto įvarčio panevėžiečiai pirmąjį kėlinį laimėjo. Po pertraukos aikštėje visiškai dominavo šeimininkai, įmušę keturis įvarčius. Po kartą pasižymėjo Grigorijus Čirkinas ir „Rigos“ komandos peržiūroje dalyvautis Lietuvos futbolininkas Mindaugas Kalonas, o panevėžiečių triuškinimą dviem taikliais smūgiais baigė

Michailas Micholapas.

Atsakomosios šių komandų varžybos Panevėžyje įvyks balandžio 1-ąją.

A grupės lentelė

1. Riga 2 2 0 0 5:1 6

2. Ekranas 2 1 0 1 2:4 3

3. TVMK 2 0 0 2 0:2 0

Trečiadienį Baltijos lygos varžybas žais dar du Lietuvos klubai. Marijampolės „Sūduva“  Rygoje kovos su „Skonto“ (šie klubai rungtyniauja B grupėje), o Vilniaus „Žalgiris“ 18 val. sostinės „Sportimos“ manieže pradės D grupės mačą su „Ventspils“ futbolininkais.