Eurolygos devintojo turo B grupės rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ (7/2) ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza, svečiuose 93:85 (19:21, 22:14, 17:18, 18:23, 17:9) po pratęsimo palaužė Stambulo „Efes Pilsen“ (3/6) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes svečiai dar pirmavo  66:73, tačiau tada P. Shumpertas ir C. Smithas pataikė po tritaškį ir aikštelės šeimininkai priartėjo – 73:72. M. Teodosičiaus tritaškis „Olympiacos“ suteikė 4 taškų pranašumą (72:76), tačiau K. Pekeris pelnė 4 taškus iš eilės ir išplėšė pratęsimą – 76:76.

Pratęsimo metu sužaidus 4 minutes graikų persvara buvo dar minimali (83:84), bet S. Penno ir J. Childresso tolimi metimai leido „Olympiacos“ atitrūkti – 83:90. Turkijos čempionai po šio smūgio nebesugebėjo atsigauti.

L. Kleiza per 37 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (5/8 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei buvo trečias pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Sėkmingiau už lietuvį rungtyniavo tik 23 taškus įmetęs Joshas Childressas bei 17 taškų surinkęs ir 12 rezultatyvių perdavimų atlikęs Milošas Teodosičius.

Pralaimėjusių gretose pasižymėjo Kaya Pekeris (18 tšk.), Charlesas Smithas (18 tšk.), Prestonas Shumpertas (15 tšk.), Danielis Santiago (12 tšk.).

„Efes Pilsen“ klubui norint patekti į kitą varžybų etapą reikia nugalėti Orleano „Entente“ krepšininkus bei tikėtis, jog Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose nusileis Malagos „Unicaja“ ekipai.