Alytaus „Dzūkijos“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę „Betsafe-LKL“.

Po ilgosios pertraukos savo pranašumu suabejoti neleidę Nikolos Vasilevo auklėtiniai 105:84 išvykoje įveikė „Šiaulius“.

„Dzūkijos“ gynėjas Alejandro Hernandezas, atlikęs 17 rezultatyvių perdavimų, užfiksavo naują sezono rekordą. Ispanui pritrūko vieno, siekiant pakartoti geriausią visų laikų lygos rezultatą.

Ankstesnis šio sezono rezultatyvių perdavimų rekordas priklausė Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjui Marcui Carteriui.

A. Hernandezas taip pat tapo ir naudingiausiu rungtynių žaidėju – prie 17 rezultatyvių perdavimų pridėjęs 16 taškų, atkovojęs keturis kamuolius ir surinkęs 37 naudingumo balus.

„Dzūkijos“ gretose Gediminas Navickas pelnė 22 taškus, Gediminas Žalalis pridėjo 15 taškų ir atkovojo septynis kamuolius, Paulius Petrilevičius įmetė 15 taškų, Mindaugas Sušinskas – 12.

„Šiaulių“ ekipoje Omaras Prewittas surinko 14 taškų, Donatas Sabeckis ir Ignas Vaitkus pridėjo po 12 taškų, Arminas Urbutis bei Šarūnas Beniušis pelnė po 11 taškų.

Rungtynėse galingai startavo „Dzūkijos“ gynėjas G. Navickas, kuris per daugiau nei pirmąsias keturias minutes buvo pelnęs 12 taškų.

Nors pirmajame ketvirtyje komandos kovėsi taškas į tašką, antrojo kėlinio pabaigoje „Dzūkija“ susikrovė dviženklį pranašumą (51:41), o trečiojo ketvirčio viduryje skirtumas peržengė ir 15 taškų (66:50).