Šeštadienį Belgrade (Serbija) finišavo ATP 250 serijos „Belgrade Open“ vyrų teniso turnyras. Jį laimėjo favoritas Novakas Džokovičius (ATP-1), kuris finale per 1 valandą 29 minutes 6:4, 6:3 nugalėjo vieną didžiausių metų sensacijų pateikusį slovaką Alexą Molčaną (ATP-255).

Nepaisant labai žemo reitingo, A.Molčanas didelę pirmojo seto dalį turėjo iniciatyvą savo rankose. Slovakas jau pirmajame geime laimėjo varžovo padavimų seriją, vėliau savo sėkmę pakartojo penktajame geime, bet abu kartus serbas atsitiesė ir atstatė pusiausvyrą. Aštuntajame geime N.Džokovičius realizavo „break pointą“ ir atitrūko 5:3, tačiau slovakas laimėjo dar vieną varžovo padavimų seriją ir išlaikė intrigą (5:4). Visgi, dešimtajame geime A.Molčanas išbarstė pranašumą (40:30) ir pralaimėjo lemtingą savo padavimų seriją.

Antrajame sete lygi kova tęsėsi iki šeštojo geimo, kai serbas realizavo „break pointą“. A.Molčanas vėl pabandė atsitiesti ir priartėjo iki 3:4, bet aštuntajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją.

Neseniai 34-ąjį gimtadienį minėjęs N.Džokovičius jau 83-ią kartą karjeroje laimėjo ATP „World Tour“ vienetų turnyrą. Jam atiteko 250 ATP vienetų reitingo taškų ir 78,795 tūkst. eurų. Tuo tarpu A.Molčanas po geriausio karjeros pasirodymo ATP vienetų reitinge iš 255-os vietos šoktels į 181-ą. Beje, slovako reitingas netgi buvo per žemas, kad jis patektų į šių metų „Roland Garros“ kvalifikaciją.

ATP 250 serijos vyrų teniso turnyro Belgrade prizų fondą sudarė 511 tūkst. eurų.