Madrido „Real“ (9/5) Eurolygoje po dviejų pratęsimų trilerio 97:93 (14:15, 19:14, 23:19, 12:20, 11:11, 18:14) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus (4/9).

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmęs „Real“ susikrovė dviženklį pranašumą 47:33. Visgi „Panathinaikos“ krepšininkai nekėlė baltos vėliavos ir po taiklaus Ioannio Papapetrou dvitaškio metimo likus žaisti trims minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos išlygino rungtynių rezultatą 66:66. Likusį laiką vyko atkakli kova, o nei vienai komandai per pagrindinį laiką išplėšti pergalės nepavyko.

Pratęsimo metu aikštėje ir toliau vyko permaininga bei atkakli kova ir likus žaisti 37 sekundėms švieslentėje vis dar degė lygus rezultatas 77:77. Lemiamu metu Alberto Abalde taikliu dvitaškiu išvedė „Real“ į priekį 79:77, tačiau Eleftheriosas Bochoridis atsakė taikliais baudos metimais ir komandos buvo priverstos žaisti antrą pratęsimą 79:79.

Sėkmingiau rungtyniavęs „Real“ prasidėjus paskutinei antrojo pratęsimo minutei įgijo šešių taškų pranašumą 91:85. Lemiamu Ispanijos klubas iniciatyvos iš savo rankų nepaleido ir išvargo sunkią pergalę rezultatu 97:93.