Pralaimėjimų ruožo Eurolygoje nepavyko nutraukti Vitorijos „Baskonia“ (3/5) komandai, kurios marškinėlius vilki Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis. Baskai namuose 69:87 (14:21, 21:23, 19:19, 15:24) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (6/2) krepšininkams, pasiekusiems penktąją pergalę paeiliui.

Tuo tarpu ispanams tai buvo trečiasis kluptelėjimas iš eilės.

17 minučių rungtyniavęs T.Sedekerskis liko be taškų (0/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą ir surinko 1 naudingumo balą.

R.Giedraitis ant parketo praleido 32 minutes, per kurias įmetė 9 taškus (3/6 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Jau rungtynių pradžia aikštės šeimininkams nieko gero nežadėjo, kai svečiai ėmė didinti savo pranašumą (6:14).

Nors antrajame kėlinyje trumpam baskams pavykti persverti rezultatą (27:21), greitai turėta persvara ištirpo. Žydai surengė spurtą 14-0 ir šovė į priekį (27:35).

Po didžiosios pertraukos skirtumas pirmą kartą rungtynėse tapo dviženkliu (44:56), o ketvirtajame kėlinyje dar labiau atstumą didinę svečiai galutinai palaužė Vitorijos komandą – 58:78.

„Baskonia“: Wade‘as Baldwinas IV 15 (5/8 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), Simone Fontecchio (4/5 trit., 7 atk. kam., 5 per. kam.) ir Matthew Costello po 13, Landry Nnoko 10, Rokas Giedraitis 9.

„Maccabi“: Derrickas Williamsas 21 (5/9 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam., 26 n. b.), Jalenas Reynoldsas (6/7 dvit.) ir Ante Žižičius (6/7 dvit.) po 16, Keenanas Evansas 14 (8 rez. perd.), Jamesas Nunnally 12.