Dvidešimtą pergalę Lenkijos vyrų krepšinio lygos XXIV turo mače iškovojo keturiolikos komandų turnyre pirmaujanti čempionė Sopoto "Prokom Trefl" ekipa su dviem lietuviais, ketvirtadienį svečiuose 70:67 (20:15, 12:25, 15:15, 23:12) įveikusi penktojoje pozicijoje esančią Slupsko "Energa Czarni" (14 pergalių ir 10 pralaimėjimų) ekipą su Mantu Česnauskiu bei Evaldu Jociu.

Donatas Slanina nugalėtojams pelnė 8 taškus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo bei dukart prasižengė. Per 28 minutes jis pataikė 2 tritaškius iš 5 ir 1 dvitaškį iš 2.

Tomas Masiulis į aikštelės šeimininkų krešį įmetė 2 (dvitaškiai 1/1) taškus, sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 3 pražangas (14 min. 10 sek.).

Tomas Pačėsas svečių gretose šioms rungtynėms nebuvo registruotas.

Sėkmingiau šįkart žaidė abu Slupsko komandos lietuviai.

E. Jocio sąskaitoje - 9 (tritaškiai 1/2, dvitaškiai 3/5) taškai, 5 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 5 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos bei 2 pražangos (27:12).

M. Česnauskis aikštelės šeimininkams pelnė 5 taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei triskart prasižengė. Per 21 su puse minutės jis pataikė 1 tritaškį iš 4 bei 1 dvitaškį iš 3.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Jasminas Hukičius (15 tšk.), Huseyinas Besokas ir Christianas Dalmau (po 12 taškų).