15
„Žalgiris“ – „Gargždai“ (Teodoras Biliūnas/ BNS nuotr.)

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) dar vienos staigmenos pateikti nepavyko „Gargždams“ (5/19).

15

Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 70:96 (19:27, 24:20, 14:29, 13:20) nusileido Kauno „Žalgiriui“ (20/4).

Gargždiškiai kovingai pradėjo rungtynes ir po Jy’lano Washingtono metimo atsidūrė priekyje – 16:15. Dviem tritaškiais svečių entuziazmą mažino Karolis Lukošiūnas, savo metimą pridėjo ir Dovydas Giedraitis – 27:19.

Antrajame kėlinyje skirtumas dar sukosi apie dešimties taškų ribą, o trečiajame žalgiriečiai jau įtvirtino savo pranašumą, Kevarriusas Hayesas dar pasižymėjo galingu dėjimu – 76:57. Prie formalumų tvarkymo prisidėjo ir Liutauras Lelevičius, kuris vos pasirodęs aikštėje atidarė savo taškų sąskaitą – 85:60.

Lukas Lekavičius pramesdamas iš toli nepasinaudojo proga pakelti skirtumą iki 30-ties taškų (91:64). L. Lelevičius pasižymėjo ir iš toli, tačiau šimtojo taško šeimininkams pasiekti taip ir nepavyko.

Dvigubai Eurolygos savaitei besiruošiantis „Žalgiris“ pataupė lyderius – Edgaras Ulanovas ir Rolandas Šmitas nebuvo registruoti rungtynėms, likę žaidėjai itin tolygiai dalinosi minutes. Tuo tarpu gargždiškiai neatsivežė kertinio aukštaūgio Giedriaus Staniulio, Aurimo Urbono ir Rodney Purviso.

Kauniečiai šį sezoną užtikrintai tvarkosi su „Gargždais“ – namie laimėjo 86:74, o Palangoje triumfavo 89:71.

„Žalgiris“ šia pergale dar užtikrinčiau įsitvirtino pirmojoje vietoje, P. Šakinio komanda lieka vienuolikta.