Sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (14/17) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 77:76 (28:18, 15:18, 16:15, 18:25) nugalėjo Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą Stambulo „Fenerbahče“ (19/12) komandą.

Turkų klubas prastai pradėjo susitikimą ir po Alexo Poythresso dvitaškio komandas skyrė 14 taškų – 26:12. Vis tik svečiai iki ketvirčio pabaigos kiek priartėjo – 18:28.

Antrajame kėlinyje skirtumas buvo šoktelėjęs net iki 17 taškų (39:22), tačiau „Fenerbahče“ pagerino gynybą ir dar iki pertraukos priartėjo koviniu atstumu – 36:43.

Vėliau Stambulo komanda panaikino pirmoje mačo pusėje turėtą deficitą ir priešpaskutinę dvikovos minutę išsiveržė į priekį 73:70. Visgi vėliau Nikola Mirotičius tritaškiu lygino rezultatą, o likus 37 sekundėms Shavonas Shieldsas išvedė Milaną į priekį 75:73.

Kitoje atakoje Scottie Wilbekinas buvo netikslus ir Milanas pergalės nepaleido.

„AX Armani“ kovoja dėl įkrintamųjų ir ji pagal pergales pavijo dešimtoje vietoje esančią Belgrado „Partizan“ ekipą.

Antrą kartą iš eilės laimėjęs Milanas kitą savaite Kaune žais prieš „Žalgirį“.

Šiandien nutrūko Š. Jasikevičiaus treniruojamos „Fenerbahče“ keturių pergalių serija Eurolygoje. Iš viso pastaruoju metu, sudėjus tiek vietinį čempionatą, tiek Eurolyga, Šaras fiksavo 8 laimėjimų seriją, o įskaitant Turkijos taurę  – 11-os.

„AX Armani“: Nicolo Melli 17 (5/6 dvit., 2/4 trit.), Shavonas Shieldsas 15 (4/4 dvit., 5 rez. perd.), Nikola Mirotičius 13 (3/6 trit., 7 atk. kam.), Alexas Poythressas 9 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Devonas Hallas 7 (1/4 trit.), Shabazzas Napieras (1/5 trit., 4 kld.) ir Stefano Tonutas po 6, Johannesas Voigtmannas 4 (2/5 dvit.).

„Fenerbahče“: Scottie Wilbekinas 15 (5/16 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Tarikas Biberovičius (4/6 dvit., 4 atk. kam.) ir Johnathanas Motley (6/7 dvit., 4 atk. kam.) po 13, Nigelas Hayesas 10 (2/4 trit.), Tyleris Dorsey 9 (3/3 trit.), Marko Guduričius 8 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Sertacas Sanli 6, Nickas Calathesas 2 (6 rez. perd.).