Japonijos vyrų futbolo rinktinė po pergalės 2:0 prieš Australiją užsitikrino bilietą į pasaulio futbolo čempionatą, kuris šį rudenį vyks Katare.

Abu įvarčius japonams pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Kaoru Mitoma, kuris pasižymėjo paskutinėmis mačo minutėmis. Pirmąjį įvartį žaidėjas pelnė 89-ąją minutę, o antrąjį – jau per teisėjo pridėtą laiką.

Po šios pergalės japonai su 21 tašku pakilo į pirmą B grupės turnyrinės lentelės vietą. Ši japonų pergalė kelią į pasaulio čempionatą atvėrė ir Saudo Arabijai, kuri yra antra.

O trečioje grupės vietoje likusiems australams dėl patekimo į planetos pirmenybse teks kautis atkrintamosiose varžybose.