Penkioliktą pergalę devynioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į antrąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilo Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" klubas.

Penktadienį svečiuose Hjustono krepšininkai 12 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 114:112 (33:24, 22:33, 28:17, 22:31, 9:7) palaužė ketvirtąją nesėkmę iš eilės patyrusios Vakarų konferencijos autsaiderės Minesotos "Timberwolves" (4 pergalės ir 14 pralaimėjimų) komandos pasipriešinimą, bei iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Starto penkete žaidęs lietuvis nugalėtojams pelnė 13 taškų ir gynime po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, 4 sykius suklydo ir kartą prasižengė. Per daugiau nei 39 su puse žaidimo minutės (39:40) D.Motiejūnas pataikė 4 dvitaškius iš 8 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

Net 38 taškais prie pergalės prisidėjo Jamesas Hardenas, 19 - Jasonas Terry'is, 17 - Trevoras Ariza, 10 - Kostas Papanikolaou.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Shabazzas Muhammadas (20 tšk.), Thaddeusas Youngas (19 tšk.), Zachas LaVince'as (17 tšk.), Gorgui Diengas ir Corey Breweris (po 15 taškų).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.