NBA čempionate praėjusią naktį Domantas Sabonis surinko trigubą dublį, tačiau Indianos „Pacers“ (14/25) namuose pralaimėjo vieniems Rytų konferencijos lyderių Bruklino „Nets“ (24/12) – 121:129 (37:32, 36:28, 28:34, 20:35).

Žvėriškas rungtynes sužaidė „Pacers“ lyderis D. Sabonis. Jis užfiksavo trigubą dublį: surinko 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Lietuvis pataikė 9 dvitaškius iš 13, vienintelį mestą tritaškį ir 11 baudų metimų iš 13.

Indianos komanda puikiai pradėjo rungtynes ir tolo nuo „Nets“, vienu metu turėjo net 20 taškų pranašumą. Pirmoje rungtynių dalyje „Pacers“ krepšį atakavo įspūdingu 62 proc. taiklumu bei pirmavo 73:60.

Bet po didžiosios pertraukos „Nets“ atgijo ir ėmė artėti. Ketvirtame kėlinyje likus žaisti 8 minutes Patty Millsas įmetė tritaškį ir išvedė Brukliną į priekį (107:106). Netrukus du kartus iš eilės pataikė Kyrie Irvingas (111:106) ir šeimininkai jau neatsigavo.

„Pacers“ klubui tai buvo jau šeštasis pralaimėjimas iš eilės. Per kitas rungtynes Indianos krepšininkai šeštadienį namie priims Jutos „Jazz“ (27/10).

Bruklino klubą į pergalę vedė Kevinas Durantas. Jis buvo netoli trigubo dublio, surinkęs 39 taškus, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“: Kevinas Durantas 39 (13/18 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Kyrie Irvingas 22, Jamesas Hardenas 18, LaMarcusas Aldridge'as 13.

„Pacers“: Domantas Sabonis 32 (9/13 trit., 12 atk. kam., 10 rez. perd.), Lance'as Stephensonas 30 (8/11 dvit.), Keiferis Sykesas 18, Mylesas Turneris 14.