Domantas Sabonis surinko dvigubą dublį, tačiau Indianos „Pacers“ (15/28) neturėjo šansų prieš NBA lyderius ir patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

„Pacers“ namie 94:112 (19:23, 19:23, 38:34, 18:32) nusileido Fynikso „Suns“ (32/9).

D. Sabonis per beveik 37 minutes pelnė 14 taškų (3/7 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo du metimus.

Pirmoje mačo pusėje abi komandos prastai atakavo krepšį ir nors „Pacers“ išliko kovoje ir trečio kėlinio metu kelis kartus išsiveržė į priekį, bet mačo eigą kontroliavo „Suns“. Lemiamą smūgį svečiai sudavė ketvirto kėlinio pradžioje – ketvirtį jie pradėjo spurtu 16:2 ir susikrovė pergalingą pranašumą.

„Pacers“ nesulaikė Devino Bookerio, kurio sąskaitoje – 35 taškai (6/13 trit.). Centras Deandre Aytonas pridėjo 27 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

Indianos ekipos gretose išsiskyrė Justinas Holiday su 25 taškais (7/14 trit.).

32 pergales per lygiai pusę sezono pasiekusi „Suns“ užfiksavo antrą geriausią rezultatą klubo istorijoje. Savo ruožtu „Pacers“ toliau stringa ir Rytų konferencijoje žengia vos trylikta.

„Pacers“: J. Holiday 25, C. LeVertas 20, D. Sabonis 14.

„Suns“: D. Bookeris 35, D. Aytonas 27, Ch. Paulas 12, C. Payne’as 11.