Serbijoje vykstančio 20-ojo Europos jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų disko metimo varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Andrius Gudžius užėmė penktąją vietą.

18-metis lietuvis finale sėkmingiausiu, trečiuoju, bandymu diską nusviedė 60 m 5 cm.

Nugalėjo ukrainietis Nikita Nesterenka - 65 m 73 cm.

Egidijus Ruškys atliko tris nesėkmingus bandymus ir finale liko neklasifikuotas.

Atrankos varžybose A. Gudžius tarp 27 dalyvių buvo antras (58 m 49 cm), o E. Ruškys - septintas (56 m 31 cm).

Vaikinų 200 m atrankos varžybose Mindaugas Baliukonis buvo tik 24-as, tačiau pateko į pusfinalį. Jis distanciją įveikė per 21,79 sek. ir ketvirtajame atrankos bėgime finišavo ketvirtas.

Tomas Rėklys penktajame bėgime finišavo septintas (21,66 sek.) ir nepateko į kitą etapą. Tarp visų 33 atrankos varžybų dalyvių lietuvio rezultatas buvo 23-ias.

Į pusfinalį pateko po keturis geriausius penkių atrankos bėgimų dalyvius bei dar keturi greičiausi iš likusių sportininkų.