Devintąjį rezultatyvų perdavimą penkiasdešimt trečiose šio sezono Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynėse atliko Darius Kasparaitis, tačiau lietuvio Niujorko "Rangers" klubas ketvirtadienį (01.30) namie po pratęsimo 3:4 (0:1, 1:1, 2:1, 0:1) pralaimėjo Kolorado "Avalanche" komandai.

Po tikslaus lietuvio perdavimo įvartį antrojo kėlinio pabaigoje (39:53) įmušė Matthew`as Barnaby (Metjus Barnabis), sušvelninęs rezultatą (1:2).

Du įvarčius į varžovų vartus šiame sezone įmušęs D. Kasparaitis, ketvirtadienio rungtynėse per 18 minučių kartą smūgiavo į svečių vartus bei išvengė baudos minučių.

Likusius įvarčius "Rangers" ekipai, kuri su 50 taškų tebėra Atlanto diviziono autsaiderė, pelnė Petras Nedvedas ir Bobby Holikas.

Dviejų įvarčių autoriumi svečių gretose tapo Alexas Tanguay, po vieną įmušė Peteris Forsbergas ir Gregas de Vriesas. "Avalanche" ledo ritulininkai su 56 taškais Šiaurės Vakarų divizione užima ketvirtąją vietą.

Pietryčių diviziono lyderis Vašingtono "Capitals" (58 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi ketvirtadienį savo aikštelėje 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) įveikė ketvirtąją Atlanto konferencijos Pitsbergo "Penguins" (51 tšk.) ekipą.

Lietuvis per beveik 11 minučių nė karto nesmūgiavo į svečių vartus.

"Penguins" ledo ritulininkai šiose rungtynėse po Michalo Roszivalo įvarčio pirmavo, tačiau Sergejus Gončiaras išlygino rezultatą, o Kipas Milleris įmušė pergalingą įvartį.