0

Devintojo tarptautinio Vilniaus bėgimo maratono nugalėtojais sekmadienį tapo kaunietis Tomas Venckūnas ir ukrainietė Anastasija Bulavinceva.

T. Venckūnas, kuris šį maratoną laimėjo ir 2010 metais, 42 km 195 m distanciją įveikė per 2 val. 26 min. 55 sek.). Antras finišavo lenkas Krzysztofas Jeroslawas Bartkiewiczius (2 val. 31 min. 22 sek.), o trečias - nugalėtojo titulą gynęs baltarusis Dmitrijus Grigorjevas (2:33.48).

Moterų varžybų nugalėtoja A. Bulavinceva distanciją įveikė per 3 val. 6 min. 6 sek. Antrąją vietą užėmė praėjusių metų Vilniaus maratono nugalėtoja prieniškė Modesta Kaminskienė (3:15.52), o trečiąją - šalčininkietė Renata Siliuk (3:16.36).

Pusės maratono (21 km 97 m) bėgime greičiausi buvo Remigijus Kančys (1:10.02) ir Diana Lobačevskė (1:15.23).