0

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo pirmosiose rungtynėse trečiadienį Rytų konferencijos nugalėtoja „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po pratęsimo 1:2 (0:1, 1:0, 0:0; 0:1) nusileido Vakarų konferencijos čempionei „Los Angeles Kings“ ekipai ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1.

10-ąją min. svečius į priekį išvedė Colinas Fraseras, o 39-ąją min. rezultatą išlygino Antonas Volčenkovas. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 8 min. 13 sek., įmušė Anzė Kopitaras. 21 min. 5 sek. žaidęs D. Zubrus kartą metė į vartus ir antrajame kėlinyje buvo 2 min. išvarytas iš aikštės.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį vėl „Devils“ aikštėje.

„Devils“ į Stenlio taurės varžybų finalą iškopė penktą kartą. „Velniai“ NHL čempionais yra tapę 1995, 2000 ir 2003 metais. D. Zubrus finale žaidžia antrą kartą. Pirmą kartą jis dėl Stenlio taurės kovojo 1997 metais, atstovaudamas „Philadelphia Flyers“ klubui.