0

Dešimtyje rungtynes baigęs „Milan“ klubas įveikė „Genoa“ ekipą

Rungtynės buvo neramios, kilo incidentų aikštėje

Italijos „Serie A“ lygoje penktadienį buvo sužaistas vienas 28 turo mačas. Jame susitiko „Genoa“ ir „Milan“ klubai. Šias rungtynes rezultatu 2-0 laimėjo „Milan“ ekipa, kuri rungtynes užbaigė ne pilnos sudėties.

Svečiai iš „madų sostinės“ rungtynių pradžioje iškart perėmė kamuolio kontrolę, tačiau pavojingų momentų „Milan“ ekipai kurti nepavykdavo. Tai nesisekė ir „Genoa“ ekipai.

Visgi 22 minutę „Milan“ išsiveržė į priekį. Galingą smūgį atliko puolėjas Giampaolo Pazzini ir kamuolys po jo prisilietimo į „Genoa“ vartus įskriejo atsitrenkęs į vartų skersinį.

Verta paminėti, kad G.Pazzini dėl traumos po kelių minučių buvo pakeistas. Jį aikštėje pakeitė puolėjas Mario Balotelli.

Po šio įvarčio „Genoa“ klubas pradėjo ilgiau valdyti kamuolį, tačiau prie „Milan“ vartų itin pavojingų progų iki pertraukos nebuvo. Tiesa, „Genoa“ tris kartus apeliavo į teisėjo sprendimus.

Du kartus „Genoa“ prašė vienuolikos metrų baudinio už „Milan“ žaidimą ranka, o trečią kartą „Genoa“ teigė, kad baudos aikštelėje prieš juos buvo prasižengta. Visgi teisėjo švilpukas tylėjo ir įvarčių pirmajame kėlinyje daugiau nebuvo.

Antrojo kėlinio pradžioje „Genoa“ atliko labai pavojingą ataką. Cesare Bovo baudos smūgiu pataikė į „Milan“ vartų virpstą, bet kamuolys į vartus neįskriejo.

Sužaidus valandą „Milan“ įmušė antrą mačo įvartį. Po pakelto kampinio „Genoa“ nesugebėjo iki galo apsiginti ir vienas prieš vartus išbėgęs M.Balotelli įmušė įvartį.

Visgi greitai „Milan“ liko ne pilnos sudėties. 65 minutę Kevinas Constantas buvo labai nepatenkintas varžovo pražanga prieš jį. Jis nevaldė savo emocijų ir mačo teisėjas buvo priverstas išvaryti jį iš aikštės.

Įgavę kiekybinį pranašumą „Genoa“ ir vėl ilgiau pradėjo valdyti kamuolį. Genujos klubas sukūrė nemažai atakų, bet „Milan“ vartininkas Christianas Abbiati žaidė patikimai ir atremdavo varžovų smūgius.

Prie pagrindinio laiko teisėjas pridėjo keturias minutes, tačiau jų „Genoa“ klubui neužteko net sušvelninti rezultato. Taigi pergalę šventė „Milan“ klubas (51 tšk.) po kurios jis ir toliau liko trečioje vietoje. Tuo metu „Genoa“ užima 17 vietą.

Rezultatas:

„Genoa“ 0 – 2 „Milan“ 22‘ [0 – 1] Giampaolo Pazzini 60‘ [0 – 2] Mario Balotelli 65‘ Kevin Constant („Milan“) – raudona kortelė