Antrą pergalę naujame Anglijos „Premier“ lygos sezone iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri svečiuose liko dešimtyje, tačiau sugebėjo 1:0 nugalėti „Crystal Palace“ ekipą.

54-ą minutę vienintelį rungtynių įvartį realizuodamas 11 metrų baudinį pelnė norvegas Martinas Odegaardas, kuomet Eddie Nketiah išprovokavo „Crystal Palace“ vartininko Samo Johnstone‘o pražangą.

60-ą minutę japonas Takehiro Tomiyasu buvo nubaustas geltona kortele už laiko tempimą, o jau po 7 minučių teisėjas už varžovo laikymą jį nubaudė dar viena geltona kortele ir pašalino iš aikštės.

Po dviejų turų, „Premier“ lygoje taškų kol kas neprarado „Brighton“, „Manchester City“ ir „Arsenal“ komandos.