17
Prancūzija  – Iranas (nuotr. FIBA)

Iš kovos dėl medalių Pasaulio taurėje apmaudžiai pasitraukusi Prancūzijos rinktinė (2/2) pasiekė pergalę kovoje dėl 17–32 vietų, kai N grupės mače 82:55 (9:12; 26:15; 19:9; 28:19) nugalėjo Irano (0/4) rinktinę.

17

Šiame mače prancūzai itin nesistengė, o pirmajame kėlinyje sugebėjo pelnyti vos 9 taškus.

Vėliau aukštesnę pavarą įjungusi Prancūzijos rinktinė išsiveržė į priekį ir po ilgosios pertraukos ėmė triuškinti varžovus.

Primename, kad prancūzams kovos dėl 17–32 vietų nieko nereiškia, kadangi jie kaip olimpiados šeimininkai turi bilietą į kitų metų turnyrą Paryžiuje. Iki šiol pergalių neturintis Iranas dėl bilieto į olimpiadą  irgi nebekovoja.

Prancūzijos rinktinė: Elie Okobo 13, Nando De Colo 12 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Guerschonas Yabusele 11 (5 atk. kam.), Sylvainas Francisco 9, Rudy Gobertas 9 (9 atk. kam.), Yakuba Ouattara 9, Isaia Cordinieras 8 (4 rez. perd.).

Irano rinktinė: Meisamas Mirzaei 11 (6 atk. kam.), Behnamas Yakhchalide 11 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Navidas Rezaeifaras 10, Sajjadas Mashayekhi 9, Mohammadas Amini 6 (6 atk. kam.), Jalalas Aghamiri 4 (5 atk. kam.), Hassanas Aliakbari 2.

Šeštadienį Prancūzija susitiks su Dramblio Kaulo Kranto, o Iranas žais su Libanu.