0

Deja vu: Š. Jasikevičius vėl prametė beveik lemiamą metimą

D. Diamantidis pataikė lemtingą tritaškį

Dar vieną dramatišką pergalę Eurolygos ketvirtfinalyje pasiekė Jono Mačiulio Atėnų „Panathinaikos“ klubas, namie 65:63 (20:10, 18:19, 12:22, 15:12) palaužęs Barselonos „Regal Barcelona“ ekipą su Šarūnu Jasikevičiumi.

Serijoje iki trijų pergalių „Panathinaikos“ pirmauja 2:1. Kitos rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį Atėnuose.

J.Mačiulis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 bei prasižengė 3 kartus.

Š.Jasikevičius pralaimėjusiems per 24 minutes surinko 13 taškų (2/3 dvit., 3/4 trit.), perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

Po Š.Jasikevičiaus tritaškio likus kiek daugiau nei 2 min. „Regal Barcelona“ atitrūko 4 taškais ir atrodė buvusi padėties šeimininkė (63:59). Tačiau netrukus iš viršaus įkrovė Stephane‘as Lasme, tritaškį pridūrė Dimitris Diamantidis ir paskutinė minutė prasidėjo „Panathinaikos“ pirmaujant 64:63. Likus 13 sek. viskas buvo „Regal Barcelona“ rankose – arba, arba.

Lemiamoje atakoje aikštėje pasirodė Š.Jasikevičius. Jam, kaip ir antrose ketvirtfinalio rungtynėse, vėl teko mesti lemiamomis sekundėmis – likus 9 sek. Šaro metimas skriejo pro šalį.

Vilčių katalonams suteikė Jamesas Gistas, pataikę tik vieną baudą iš dviejų (65:63), bet per 5 sek. „Regal Barcelona“ normalios progos nesusikūrė ir buvo priversta kapituliuoti.

„Panathinaikos“: Michaelis Bramosas 14, Dimitris Diamantidis 12, Stephane‘as Lasme 11 (8 atk. kam.), Jamesas Gistas 9.

„Regal Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 17, Šarūnas Jasikevičius 13, Ante Tomičius 12 (9 atk. kam.), Erazemas Lorbekas 8.