Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emiratai) tęsiasi pasaulio plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionatas, į kurį Lietuva delegavo penkis sportininkus.

Deividas Margevičius penktadienio rytą dalyvavo vyrų 100 m plaukimo peteliške atrankoje, kurioje užėmė 30 vietą ir į pusfinalį nepateko.

Lietuvis startavo paskutiniame kvalifikaciniame plaukime. Distanciją D. Margevičius įveikė per 51,57 sek. ir finišavo devintas. Vietą pusfinalyje garantavo 50,57 sek. rezultatas, kuris yra geresnis nei Danui Rapšiui priklausantis Lietuvos rekordas (50,79 sek.). Kvalifikacijos lyderiu tapo šveicaras Noe Ponti (49.49).

Kiek anksčiau D. Rapšys pateko į 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finalą. Panevėžietis savo plaukime nuotolį įveikė per 1 min. 42,82 sek. Jo laikas kvalifikacijoje buvo 6-as. Finalo plaukimai Abu Dabyje vyks vakare.

Ketvirtadienį D. Rapšys jau spėjo laimėti pirmąjį medalį, iškovojęs sidabrą 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje (3:39:38).