Ispanijoje baigėsi pratęsto nacionalinio čempionato A grupės kovos. Pralaimėjimu jas uždarė Barselonos „Barcelona“ (4/1) Valensijoje 86:87 (17:25, 20:22, 24:14, 25:26) nusileidusi Tenerifės „Iberostar“ (2/3) klubui.

Mačą geriau pradėjo Tenerifės ekipa, o katalonai užtruko, kol pavijo varžovus. Rezultatas buvo lygus ir likus žaisti 2 minutes (79:79). Komandos keitėsi taikliais metimais, o likus žaisti 8 sekundes Gabrielis Lundbergas dvitaškiu su pražanga išvedė į priekį Tenerifės klubą.

Vos po penkių sekundžių tuo pačiu atsakė buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas.

„Iberostar“ dar turėjo tris sekundes išsigelbėjimui, tačiau lemiamas Frano Guerros metimas taiklus nebuvo. Vis dėlto B.Daviesui buvo užfiksuota pražanga, o ispano taiklūs baudos metimai atnešė pergalę Tenerifės klubui.

B.Daviesas sužaidė galingą mačą – per 26 minutes pelnė 20 taškų (8/12 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/1 baudos metimo), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 24 naudingumo balus.

„Barcelona“ dar prieš rungtynes žinojo, kad grupėje užims pirmąją vietą, todėl pirmojoje mačo dalyje suteikė progų jaunimui, o Nikola Mirotičiaus paslaugomis apskritai nesinaudojo.

A grupės barjerą įveikė „Barcelona“ ir Vitorijos „Baskonia“, dabar laukiančios savo varžovų pusfinalyje.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 20 (11 atk. kam.), Kyle‘as Kuricas 16, Leandro Bolmaro 11 (3/5 tritaškių), Pau Ribasas ir Alejandro Abrinesas po 9.

„Iberostar“: Lahaou Konate 18 (5 atk. kam.), Franas Guerra 16 (6 atk. kam.), Gabrielis Lundbergas 14 (6 rez. perd., 1/6 tritaškių), Nickas Zeisloftas 11 (3/5 tritaškių).