50
LKL: „Lietuvos rytas“ – „Nevėžis“  (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Vilniaus „Lietuvos rytas“ pirmosiose LKL reguliariojo sezono rungtynėse sunkiai, tačiau įveikė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus 89:70.

50

Pirmoji rungtynių pusė buvo apylygė. Nors namuose rungtyniavę vilniečiai ir pirmavo didžiąją dalį laiko, svečiai antrojo kėlinio viduryje buvo išsiveržę į priekį, tačiau tai netruko ilgai. Prieš ilgąją pertrauką sostinės klubas buvo priekyje 39:32.

Justo Sinicos tritaškiai trečiojo ketvirčio pradžioje padėjo „Nevėžiui“ išlyginti rezultatą 45:45. Vis dėlto šis sugrįžimas buvo trumpalaikis. 32 taškus suvertusio Davido Logano vedami vilniečiai spurtavo ir nebepaliko varžovams vilčių.

Rungtynės Panevėžyje, kuriose „Lietkabelis“ nukovė Kauno „Žalgirį“, baigėsi dar vykstant susitikimui sostinėje. Vos nuaidėjo švilpukas, užtvirtinęs panevėžiečių pergalę, „Lietuvos ryto“ tribūnose pasigirdo garsios ovacijos, o „Lietuvos ryto“ gerbėjų grupė užtraukė nepadorią skanduotę, adresuotą aršiausiems varžovams

„Lietuvos rytas“: D. Logan 32 (6/9 tritaškiai, 7 rez. perd.), D. Gailius 10, A. Gudaitis 9 (9 atk. kam.).

„Nevėžis“: J. Sinica 23, T. Prostran 12, J. Love 9.