0

Olimpiniame atrankos turnyre - dar vienas netikėtumas. Makedonijos rinktinė buvo priversta pripažinti Dominikos Respublikos pranašumą nusileisdama 76:86 (23:10, 18:18, 15:26, 20:32) ir prarasdama teisę kovoti dėl kelialapio į Londono olimpiadą.

Makedonijos rinktinė žymiai sėkmingiau ir netruko per pusantro kėlinio susikrauti įspūdingą 20 taškų persvarą (37:17), tačiau antroje mačo dalyje Dominikos krepšininkai sugebėjo prisivyti savo oponentus iki 5 taškų (45:40). Ketvirtojo kėlinio pradžioje J.Martinezas rezultatą išlygino, o A.Horfordas persvėrė (56:58). Lemiamomis tapo paskutinės rungtynių minutės, kuomet Pietų Amerikos atstovai įgavo 9 taškų pranašumą. P.Antičius prametė iš po krepšio, o B.McCalebbo taškai nebegelbėjo – 76:86.

Nugalėtojams 28 taškus pelnė Francisco Garcia (6 atk. kam., 5 rez. perd.), po 14 pridėjo Alas Horfordas (15 atk. kam.) ir Jackas Martinezas, Ronaldas Ramonas pasižymėjo 13.

Makedonų gretose išsiskyrė Bo McCalebbas, surinkęs 35 taškus (10/16 dvit., 4/10 trit., 3/3 baud.), Vlado Ilievskis įmetė 16, Predragas Samardžiskis - 11 taškų (13 atk. kam.).