Ketvirtosiose Latvijos krepšinio lygos (LBL) finalo rungtynėse dviejų lietuvių Rygos „Barons-LMT" klubas trečiadienį 94:78 (24:26, 12:17, 28:16, 30:19) nugalėjo čempionės titulą ginančią Ramūno Butauto treniruojamą Rygos ASK ekipą su Andriumi Mažučiu ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių jau 3:1.

„Barons-LMT" krepšininkai serijoje taip pat laimėjo pirmąsias ir trečiąsias rungtynes atitinkamai 84:75 bei 75:68, o antrajame susitikime pergalę 96:78 šventė ASK penketukas.

Giedrius Gustas nugalėtojams pelnė 17 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Armandui Škėlei, į varžovų krepšį įmetusiam tašku daugiau.

Per 31 minutę (31:22) lietuvis pataikė 4 tritaškius iš 5, 2 dvitaškius iš 7, realizavo 1 baudos metimą iš 2, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Po 13 taškų nugalėtojams pelnė Dontellas Jeffersonas ir J.P. Batista, 11 - Demetrius Alexanderas, 10 - Dainius Adomaitis.

Puolėjas iš Lietuvos per 26 minutes pataikė po 2 tritaškius ir dvitaškius iš 3, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, trissyk suklydo ir du prasižengė.

13 su puse minutės aikštelėje praleidęs A. Mažutis prametė po vieną dvitaškį ir tritaškį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei surinko 5 pražangas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Gatis Jahovičius (20 tšk.), Dwayne`as Broylesas (15 tšk.) ir Curtis Millage`as (13 taškų).

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį.