Trečias draugiškas rungtynes treniruočių stovykloje Turkijoje sužaidė Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas.

Šįkart lietuvio treniruojami Bulgarijos čempionai žaidė prieš Kijevo „Dynamo“ klubą ir nugalėjo juos rezultatu 2:1. „Ludogorec“ pirmieji praleido įvartį, kuomet 23 minutę į savus vartus įsimušė vartininkas Renanas. Tačiau „Ludogorec“ rezultatą išlygino jau 38 minutę, o 55 minutę Josue Sa išvedė „Ludogorec“ į priekį.

Iki pat rungtynių pabaigos „Ludogorec“ ekipai pavyko išlaikyti vieno įvarčio persvarą ir iškovoti pergalę.

Priminsime, kad „Ludogorec“ Turkijoje sužais dar dvi draugiškas rungtynes, o vasario 5 dieną sugrįš į Bulgariją.