Sekmadienį Valdo Dambrausko treniruojamo Kretos OFI penkių nepralaimėtų rungtynių serija nutrūko. Pirėjo „Olympiacos“ klubas namuose 2:1 nugalėjo lietuvio auklėtinius.

Po rungtynių V.Dambrauskas dėkojo atvykusiems fanams ir gailėjosi, kad jo komandai nepavyko išnaudoti dvejų gerų progų rungtynių pabaigoje.

„Visų pirma, aš džiaugiuosi mūsų gerbėjais, kurie keliavo iš Kretos į Atėnus. Neįtikėtina, kad jie čia, mes tai jautėme prieš rungtynes ir per jas. Kalbant apie žaidimą, manau, kad nusipelnėme kažko daugiau. Pirmajame kėlinyje buvome rungtynėse, įmušėme įvartį, turėjome keletą progų.

Antrajame kėlinyje praradome tą tikėjimą, drąsą, išsidėstymą, o „Olympiacos“ vis labiau kontroliavo žaidimą ir sugebėjo jį apversti savo naudai. Bandėme tai pakeisti, keisdami išsidėstymą ir taktiką, bet nepavyko ir „Olympiacos“ toliau kontroliavo rungtynių eigą“, – kalbėjo V.Dambrauskas.

„Tačiau mes nepasidavėme ir sukūrėme du šansus išlyginti rezultatą, todėl noriu pasveikinti savo žaidėjus. Natūraliai kyla klausimas, kas būtų buvę, jei būtume įmušę įvartį? Visgi, galiausiai „Olympiacos“ šiandien buvo geresnė komanda“, – pridūrė strategas iš Lietuvos.