Pietų Amerikoje vykstančio Dakaro ralio septintąjį etapo 533 km greičio ruožą sekmadienį Benedikto Vanago ekipažas su „OScar“ įveikė per 5 valandas 40 minučių 26 sekundes ir užėmė 30-ąją vietą.

„Toyota“ važiuojantis Antano Juknevičiaus ekipažas finišavo 53-as tarp 80-ties pirmadienį ryte (8.30 val.) Lietuvos laiku klasifikuotų sportininkų.

Antrąjį etapą šių metų Dakare laimėjo sekmadienį greičiausiai važiavęs Ispanas Carlosas Sainzas ("Smg"). Tai jau 27-oji 2010-ųjų Dakaro nugalėtojo pergalė Dakaro etapuose karjeroje ir jis, pagal šį rodiklį aplenkęs japoną Hiroshį Masuoką (26 pergalės), visų laikų daugiausiai etapų laimėjusių lenktynininkų rikiuotėje pakilo į ketvirtąją vietą.

Antras septintajame etape finišavo Nasseras Al-Attiyahas ("Mini") iš Kataro, trečias – čempiono titulą ginantis prancūzas Stephane'as Peterhanselis su "Mini", kurio sąskaitoje - vienuolika pergalių Dakare (penkissyk su automobiliu ir šešissyk su motociklu):

1. Carlos Sainz (Ispanija), "Smg" 4 val. 43 min. 28 sek.

2. Nasser Al-Attiyah (Kataras), "Mini" atsiliko 4 min. 24 sek.

53.Antanas Juknevičius (Lietuva), "Toyota" 1:48:25

Lyderiu bendroje įskaitoje tebėra ketvirtąją vietą etape užėmęs italas Nani Roma, 31 minute ir 31 sekunde lenkiantis į antrąją poziciją pakilusį Stephane'ą Peterhanselį.

Benediktas Vanagas bendroje lenktynių įskaitoje pakilo į 55-ąją vietą, o Antanas Juknevičius - į 63-ąją poziciją:

1. Nani Roma (Italija), "Mini" 27 val. 03 min. 52 sek.

2. Stephane Peterhansel (Prancūzija), "Mini" atsilieka 31 min. 31 sek.

...

63.Antanas Juknevičius (Lietuva), "Toyota" 28:14:15 Trečiąją pergalę šių metų etapuose tarp motociklininkų, kurie etapą baigė Bolivijoje, iškovojo ispanas Joanas Barreda ("Honda"), septintojo etapo finiše aplenkęs prizininkais tapusius lyderį bendrojoje įskaitoje bei triskart Dakare triumfavusį ispaną Marcą Comą (KTM) ir nugalėtojo titulą ginantis penkissyk Dakare triumfavusį prancūzą Cyrilą Despres'ą ("Yamaha"):

1. Joan Barreda (Ispanija), "Honda" 3 val. 28 min. 41 sek.

2. Marc Coma (Ispanija), KTM atsiliko 4 min. 03 sek.

9. Olivier Pain (Prancūzija), "Yamaha" 11:37

10.Jordi Viladoms (Ispanija), KTM 11:57 Motociklininkų įskaitoje pirmaujantis Marcas Coma daugiau nei 38 minutėmis lenkia tautietį Joan Barredą Bortą, o į dešimtąją poziciją pakilęs Cyrilas Despresas nuo lyderio atsilieka beveik pustrečios valandos:

1. Marc Coma (Ispanija), KTM 26 val. 40 min. 44 sek.

2. Joan Barreda Bort (Ispanija), "Honda" atsilieka 38 min. 14 sek.