Pirmąjį įvartį 2015-2016 metų sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubraus, o puolėjo iš Lietuvos atstovaujamas San Chosė „Sharks“ klubas nutraukė šešių iš eilės pralaimėjimų seriją bei keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje su 31 tašku pakilo į septintąją vietą.

Antradienį svečiuose 21,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ (15 pergalių ir 15 pralaimėjimų) ledo ritulininkai 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) nugalėjo dvyliktą nesėkmę per 32 mačus patyrusią bei antrąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimančią Monrealio „Canadiens“ (43 taškai) komandą.

Po D. Zubraus įvarčio antrajame kėlinyje (29:19) svečiai pirmavo 3:0. Iš viso šiame mače per 17 su puse minučių (17:22) lietuvis dusyk metė į varžovų vartus, blokavo du arenos šeimininkų metimus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone D. Zubraus sąskaitoje per 9 mačus - 1 įvartis, 1 rezultatyvus perdavimas bei 6 baudos minutės.

Likusius įvarčius svečiams pelnė Patrickas Marleau (17:34) ir Joe Pavelskis (20:36), o „Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 26 arenos šeimininkų metimus.

Pralaimėjusiųjų gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Dale'as Weise'as (37:24).

„Canadiens“ vartininko Dustino Tokarskio sąskaitoje - 9 atremti svečių metimai iš 12, o jį antrajame kėlinyje (29:19) pakeitęs Mike'as Condonas atrėmė visus šešis varžovų metimus.