Dvidešimt šeštą pralaimėjimą 39-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė keturioliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" (33 tšk.) klubas, trečiadienį svečiuose 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) nusileidęs penktąją vietą Rytuose užimantiems Detroito "Red Wings" (49 tšk.) ledo ritulininkams.

Šį susitikimą stebėjo 20 tūkst. žiūrovų.

16 minučių (16:08) žaidęs lietuvis nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus, blokavo du varžovų metimus ir antrajame kėlinyje atsėdėjo 2 baudos minutes. Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 31-ą šio sezono mačą - 2 įvarčiai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 16 baudos minučių.

Svečiai pirmavo po tikslaus Josepho Whitney (35:37) smūgio, tačiau netrukus Darrenas Helmas (37:56) rezultatą išlygino, o trečiajame kėlinyje Henrikas Zettebergas (54:59) ir tas pats Darrenas Helmas (55:35) įmušė dar du įvarčius į svečių vartus.