Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Niujorke Dainiaus Zubraus Bafalo "Sabres" klubas, antradienį svečiuose vėl 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) nusileido vietos "Rangers" ekipai, kuri išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą - 2:2.

Pirmuosius du susitikimus Bafale, kur penktadienį vyks penktosios serijos rungtynės, "Sabres" komanda laimėjo 5:2 ir 3:2, o trečiąjį serijos susitikimą išvykoje pralaimėjo 1:2 po dviejų pratęsimų.

Per 18 minučių (18:21) aktyviai antradienį žaidęs lietuvis tris kartus smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Jaromiras Jagras (20:45) ir Brendanas Shanahanas (48:31), o svečių ekipoje pasižymėjo Alesas Kotalikas (49:04).

Kitame antradienio susitikime Anahaimo "Ducks" ledo ritulininkai svečiuose per pratęsimą 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 1:0) įveikė Vankuverio "Canucks" komandą ir Vakarų konferencijos serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3:1.