Trisdešimtą pralaimėjimą 46-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė tryliktą vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" (40 tšk.) klubas.

Penktadienį svečiuose 17,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 1:5 pralaimėjo trečiąją pergalę iš eilės iškovojusiai bei antrą vietą Vakarų konferencijoje užimančiai Anahaimo "Ducks" komandai, kuri surinko 64 taškus ir pavijo Vakaruose pirmaujantį bei absoliutų lygos lyderį Nešvilio "Predators" klubą.

16 su puse minutės (16:20) aikštėje praleidęs puolėjas iš Lietuvos nepasižymėjo.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 38 šio sezono mačus - 2 įvarčiai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 22 baudos minutės.

Garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Martinas Havlatas (15:12).

Nugalėtojų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Jakobas Silfverbergas (25:08 ir 58:31), vienu - Corey Perry's (4:09), Hampusas Lindholmas (23:16) ir Patrickas Maroonas (56:27).