Ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės šeštose Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse patyrė Dainiaus Zubraus Vašingtono "Capitals" klubas.

Sekmadienį namie Vašingtono ledo ritulininkai po trijų pratęsimų 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti Tampos Bay "Lightning" komandos pranašumą, kuri laimėjo seriją iki keturių pergalių (4:2).

Pirmą kartą per vienuolikos metų "Lightning" klubo istoriją komanda pateko į Rytų konferencijos pusfinalį, kur žais su Nju Džersio "Devils" komanda.

"Capitals" ledo ritulininkai pirmojo NHL atkrintamųjų varžybų barjero neįveikė trečiąjį sezoną iš eilės.

Sekmadienio rungtynėse D.Zubrus per 36 minutes penkis kartus smūgiavo į svečių vartus bei antrame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Aikštelės šeimininkai po Peterio Bondros (37:34) įvarčio pirmavo, tačiau trečiajame kėlinyje (55:54) "Lightning" komandos kapitonas Dave`as Andreychukas (Deivas Andreičiukas) rezultatą išlygino. Pergalingo įvarčio autoriumi 4-ą trečiojo pratęsimo minutę tapo Martinas St. Louisas (Martinas Sent Lujisas)

D.Zubrus per tris pirmuosius Rytų konferencijos ketvirtfinalio mačus pelnė du įvarčius bei atliko du rezultatyvius perdavimus.

Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje sekmadienį Vankuverio "Canucks" svečiuose 4:3 (2:1, 2:0, 0:2) nugalėjo Sent Lujo "Blues" ledo ritulininkus bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3:3. Lemiamos rungtynės antradienį bus žaidžiamos Vankuveryje.