Dešimtąją pergalę Prancūzijos vyrų krepšinio čempionato keturioliktojo turo rungtynėse iškovojo trečioje vietoje esantis Dainiaus Adomaičio Diunkerko "Gravlines" klubas.

Diunkerko krepšininkai namie po pratęsimo 89:83 įveikė ketvirtoje pozicijoje esančią Šolė "Basket" (8 pergalės ir 6 pralaimėjimai) ekipą.

Lietuvis per 36 minutes ir 36 sekundes pelnė 4 taškus, realizavęs visus 4 baudų metimus. D.Adomaitis prametė du tritaškius, 4 dvitaškius, atkovojo 5 kamuolius ir atliko su rezultatyvius perdavimus.

Šeštąją nesėkmę keturioliktajame mače patyrė aštuntoje pozicijoje esantis Vilerbano ASVEL klubas, kuriame vėl nežaidė Rolandas Alijevas.

ASVEL ekipa savo svečiuose 69:73 nusileido šeštoje pozicijoje esančiam Šalono "Elan Sportif" penketukui.

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja dvylika rungtynių iš keturiolikos laimėję Le Mano "Sarthe" krepšininkai. tašku nuo lyderių atsilieka Po Ortezo "Elan Bernais" ekipa.