"New Jersey Devils" komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes penktadienį namuose su "Toronto Maple Leafs" ekipa įmušė įvartį ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

"Devils" iškovojo pergalę po pratęsimo 5:4 (2:1, 2:1, 0:2; 1:0).

D. Zubrus įvartį įmušė antrajame kėlinyje (30-ąją min.) ir padidino savo komandos pranašumą iki dviejų įvarčių 3:1.

Nugalėtojų gretose per pagrindinį laiką du kartus pasižymėjo Zakas Peraizas (Zach Parise, 8, 14), kartą - Patrikas Deivis (Patrick Davis, 38). Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 4 min. 14 sek., įmušė Trevis Zeidžekas (Travis Zajac).

"Maple Leafs" ekipoje pasižymėjo Karlas Gunarsonas (Carl Gunnarsson, 7), Koltonas Oras (Colton Orr, 35), Aleksejus Ponikarovskis (55) ir Metas Steidženas (Matt Stajan, 59).

D. Zubrus žaidė 20 min. 37 sek. ir tris kartus metė į vartus.

31-erių metų lietuvis per 23 rungtynes įmušė 3 įvarčius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

"Devils" komanda, po 53 rungtynių turinti 72 taškų, Rytų konferencijoje užima antrąją, o penktąją nesėkmę iš eilės patyrusi "Maple Leafs" ekipa su 45 taškais po 55 mačų - 14-ąją vietas.

Rytų konferencijos lyderė "Washington Capitals" komanda namuose 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) nugalėjo "Florida Panthers" ledo ritulininkus ir iškovojo devintąją pergalę iš eilės.

"Capitals" po 54 rungtynių turi 78 taškus, o "Panthers" ekipa su 55 taškais po 54 mačų Rytų konferencijoje žengia dešimta.

Penktadienio rungtynių rezultatai.

"New Jersey Devils" - "Toronto Maple Leafs" 5:4, po pratęsimo (2:1, 2:1, 0:2; 1:0)

"Washington Capitals" - "Florida Panthers" 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

"Buffalo Sabres" - "Boston Bruins" 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

"Tampa Bay Lightning" - "Anaheim Ducks" 1:2, po bulitų (1:0, 0:1, 0:0; 0:0)

"Detroit Red Wings" - "Nashville Predators" 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)

"Dallas Stars" - "Colorado Avalanche" 3:2 (2:1, 0:1, 1:0).