Trečią nesėkmę iš eilės 2013-2014 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariajame sezone patyrė penkioliktą vietą Rytų konferencijoje užimantis Naujojo Džersio "Devils" (2 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi, pirmadienį svečiuose po baudinių serijos 4:5 (2:0, 1:0, 1:4, 0:0, 0:1) turėjęs pripažinti keturioliktojoje pozicijoje Vakaruose esančių Edmontono "Oilers" (2 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Per daugiau nei 16 žaidimo minučių (16:15) 35-erių metų lietuvis kartą netaikliai metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo du varžovų metimus ir trečiojo kėlinio pabaigoje (57:09) gavo dvi baudos minutes. Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 3 naujojo sezono rungtynes - rezultatyvus perdavimas bei 2 baudos minutės.

Įvarčius svečiams, kurie šiame mače po dviejų kėlinių turėjo trijų įvarčių (3:0) persvarą, pelnė Jaromiras Jagras, Damienas Brunneris (8:01), Michaelas Ryderis (24:34) ir Patrikas Eliašas (59:06).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais trečiajame kėlinyje pasižymėjo Ryanas Nugentas-Hopkinsas (45:43), Andrew Ference'as (49:28), Davidas Perronas (51:47) bei Tayloras Hallas (53:30).

Pergalingą baudinį rungtynėse, kurias stebėjo beveik 17 tūkst. žiūrovų, realizavo D.Perronas. Kitose pirmadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse Niujorko "Rangers" 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) nugalėjo Los Andželo "Kings" ledo ritulininkus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.