Aštuonioliktą nesėkmę 29-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dainius Zubrus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (27 tšk.) klubas, kuris septyniolikos ekipų Rytų konferencijoje nukrito į dešimtą vietą.

Trečiadienį namuose beveik 13 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" komanda po baudinių serijos 3:4 (0:1, 0:0, 3:2, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti septynioliktą pergalę per 29 mačus iškovojusių bei trečiojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Monrealio "Canadiens" (37 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Pirmadienį išvykoje "Devils" varžovams pralaimėjo 2:3 (1:0, 0:2, 1:1).

Trečiadienio mače lietuvis per daugiau nei 20 žaidimo minučių (20:16) kartą metė į varžovų vartus bei antrajame kėlinyje (23:46) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 35-erių D.Zubraus sąskaitoje per 29 reguliariojo sezono mačus - 4 įvarčiai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 20 baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Brianas Gionta (10:36), Larsas Elleris (36:10) ir Davidas Desharnaisas (59:23), kuris realizavo ir pergalingą baudinį.

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Andrejus Loktionovas (44:19), Michaelas Ryderis (49:50) ir Patrikas Eliašas (58:54).

Kitose trečiadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse Detroito "Red Wings" komanda 3:6 (1:1, 2:1, 0:4) pralaimėjo Filadelfijos "Flyers" komandai, o Kalgario "Flames" 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) įveikė Finikso "Coyotes" ledo ritulininkus.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.