Aštuonioliktą pergalę 45-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainius Zubraus Naujojo Džersio "Devils" (45 tšk.) klubas.

Ketvirtadienį namuose daugiau nei 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" komanda 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) privertė pasiduoti dešimtojoje pozicijoje keturiolikos klubų Vakarų konferencijoje esančius Dalaso "Stars" (47 taškai) ledo ritulininkus, kurie patyrė 23-ią nesėkmę per 43 mačus.

Per 21 su puse žaidimo minutę (21:38) lietuvis kartą smūgiavo į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių. Iš viso per 45 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus į varžovų vartus įmušė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 26 baudos minutes.

Pergalingo įvarčio autoriumi arenos šeimininkų gretose tapo Michaelas Ryderis (28:17). "Devils" vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė visus 26 varžovų metimus bei trečią kartą šiame sezone į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyrusios "Stars" komandos vartininko Kario Lehtoneno sąskaitoje - 33 atremti varžovų metimai.