D. Zubrus atliko penktą rezultatyvų perdavimą NHL čempionate

„Devils“ įveikė „Ducks“

Penktą rezultatyvų perdavimą 21-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o puolėjo atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (21 tšk.) klubas iškovojo aštuntą pergalę bei Rytų konferencijoje pakilo į aštuntąją vietą.

Trečiadienį svečiuose daugiau nei 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ekipa po pratęsimo 4:3 (2:1, 0:2, 1:0, 1:0) nugalėjo penktą nesėkmę iš eilės patyrusius Vakarų konferencijos ir absoliučius lygos lyderius Anahaimo "Ducks" (33 tšk.) ledo ritulininkus.

Po Lietuvos ledo ritulininko perdavimo įvartė svečiams pelnė Jaromiras Jagras (58:59), trečiojo kėlinio pabaigoje išlyginęs rezultatą 3:3.

Pats lietuvis per 20 žaidimo minučių (20:02) dusyk metė į varžovų vartus (kartą - netaikliai) ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 35-erių D.Zubraus sąskaitoje per 21 reguliariojo sezono mačą - 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 14 baudos minučių.

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Marekas Židlicky'is (15:44), Ericas Gelinas (17:10) bei Travisas Zajacas (61:58).

Areno šeimininkų, kurie iki trečiadienio namuose buvo iškovoję aštuonias pergales iš eilės, gretose įvarčiais pasižymėjo Mattas Beleskey'is (11:31), Nickas Bonino (22:28) ir Ryanas Getzlafas (35:40).

Kitose trečiadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse sėkmė taip pat lydėjo svečius:

Otavos "Senators" - Minesotos "Wild" 3:4

Vašingtono "Capitals" - Pitsbergo "Penguins" 0:4

Kalgario "Flames" - Kolambuso "Blue Jackets" 1:2 (po pratęsimo)

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.