Aštuonioliktą įvartį 49-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei du rezultatyvius perdavimus atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Vašingtono "Capitals" klubas ketvirtadienį svečiuose 3:6 (1:2, 0:3, 2:1) pralaimėjo "Floridos "Panthers" ledo ritulininkams.

Po 28 metų puolėjo D. Zubraus įvarčio trečiajame kėlinyje (51:58) rezultatas tapo 3:5.

Pats D. Zubrus per 21 su puse minutės keturis kartus metė į svečių vartus bei išvengė baudos minučių.

Likusius įvarčius svečiams po lietuvio perdavimų pelnė Chrisas Clarkas bei Aleksandras Ovečkinas.

Be 18 įvarčių, šiame sezone D. Zubrus atliko jau 29 rezultatyvius perdavimus bei surinko 48 baudos minutes.

Dviem įvarčiais nugalėtojų gretose pasižymėjo Jozefas Štumpelis bei Martinas Gelinas, po vieną įmušė Ville Peltonenas ir Jurajus Kolnikas.

"Capitals" ledo ritulininkai su 49 taškais tarp penkiolikos Rytų konferencijos klubų dvyliktąją vietą užleido būtent "Panthers" (50 tšk.) ledo ritulininkams.