Pirmąją nesėkmę Ukrainos čempionate patyrė Kijevo „Budivelnik“ klubas su dviem lietuviais - Dainiumi Šalenga ir Michailu Anisimovu. Jis svečiuose 78:97 (24:24, 21:15, 18:27, 15:31) turėjo pripažinti Zaporožės „Ferro-ZNTU“ komandos pranašumą.

D.Šalenga Kijevo klubui per 27 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), po krepšiu atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius perėmė iš varžovo kamuolį, po 2 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Tuo tarpu M.Anisimovas ant parketo praleido 24 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškiai, 0/1 baudos metimai), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, po 4 kartus suklydo bei prasižengė, kartą blokavo varžovo metimą ir iš viso surinko 5 naudingumo balus.

„Budivelnik“: S.Gorbenko (3/3 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 7/7 baudos metimai) 18, M.Delaney 12, M.Wittas 10, D.Šalenga 9 ... M.Anisimovas 6.

„Ferro-ZNTU“: R.T.Guinnas 28, J.Chappellas 20, C.Moore'as (11 atk. kam.) 19, R.Culpepperis (11 rez. perd.) 17.

Po šio susitikimo abi komandos savo sąskaitoje turi po 5 pergales bei 1 pralaimėjimą ir turnyrinėje lentelėje dalinasi 2-3 vietas.