Čekijoje vykstančio pasaulio biatlono čempionato moterų 15 km lenktynėse trečiadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 70-ąją vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi 31-erių metų norvegė Tora Berger. Pasaulio taurės įskaitos lyderė distanciją įveikė per 44 min. 52,5 sek.

Sidabro medalį iškovojo vokietė Andreja Henkel (Andrea Henkel; +52,7 sek.; 0 baudos minučių), o bronzą pelnė ukrainietė Valė Semerenko (+1.42,5; 1).

Net aštuonis kartus (1+3+0+4) šaudykloje suklydusi ir aštuonias baudos minutes gavusi 28-erių metų D. Rasimovičiūtė nugalėtojai pralaimėjo 9 min. 15,7 sek.

19-metė Marija Kaznačenko (+15.59,2; 9) užėmė 103-iąją vietą, jos bendraamžė Karolina Banel (+21.38,9; 9) - 111-ąją, o 27-erių metų Natalija Kočergina nefinišavo.