Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių biatlono varžybose 42-ąją vietą tarp 78-ių asmenines 15 km lenktynes baigusių (startavo 82) sportininkių užėmė 29-erių metų Diana Rasimovičiūtė, kuriai ši olimpiada jau ketvirtoji karjeroje.

Tris kartus šaudyklose suklydusi Lietuvos biatlonininkė trasoje sugaišo 49 minutes 32,5 sekundės ir 6 minutes 12,9 sekundės pralaimėjo antrąjį aukso medalį šioje olimpiadoje iškovojusiai 27-erių metų baltarusei Darjai Domračevai.

Sidabro medalis atiteko šveicarei Selinai Gasparin, kuri prieš ketverius metus Vankuveryje šioje rungtyje tebuvo 40-ta, o bronzos medaliu džiaugėsi kita Baltarusijos biatlonininkė Nadežda Skardino.

Olimpinės čempionės titulą ginusi bei paskutiniuosiuose dviejuose pasaulio čempionatuose šioje rungtyje triumfavusi norvegė Tora Berger liko tik šešiolikta.