Vilniuje vyksiančio septintojo tarptautinio jaunimo (iki18 metų) bokso turnyro, skirto pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako atminimui, finaluose kovos keturi Lietuvos boksininkai.

Nugalėtojo titulą ginantis Eimantas Stanionis (svorio kategorija iki 64 kg) pusfinalyje 15:8 įveikė rusą Nikitą Podkorytovą, Viktoras Komkovas (iki 52 kg) 15:13 nugalėjo ukrainietį Aleksandrą Meleniuką, o Artūras Filipovičius (iki 69 kg) po labai atkaklios kovos mažaisiais taškais 29:25 įveikė baltarusį Maksimą Ščeslionoką.

Be kovos kelialapį į finalą iškovojo Danielis Makarevičius (per 91 kg), nes jo varžovas pusfinalyje nekovojo dėl ligos.

Be keturių lietuvių, finaluose kovos ir keturi ukrainiečiai. Į finalą pateko po du prancūzus, slovakus ir rusus, po vieną lenką, švedą, graiką, gruziną, kazachą ir norvegą. Beje, Norvegijos rinktinę treniruoja lietuvis Julius Kibas.

Į Tarptautinės bokso asociacijos (AIBA) oficialų kalendorių įtrauktame D. Pozniako turnyre šiais metais dalyvauja daugiau kaip 100 boksininkų iš 19 šalių.

Turnyro finalai vyks sekmadienį nuo 13 val. Vilniuje, Lietuvos edukologijos universiteto Didžiojoje sporto salėje (Studentų g. 39).