Penkerias rungtynes ant atsarginių žaidėjų suolelio praleidęs Donatas Motiejūnas pagaliau pasirodė aikštelėje, o lietuvio atstovaujama Hjustono „Rockets“ (3/3) komanda Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime namuose 96:82 (20:15, 27:26, 25:16, 24:25) pranoko Detroito „Pistons“ (0/7) klubą.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui aikštelėje pasirodęs D.Motiejūnas per 5 minutes ir 19 sekundžių pasižymėjo 3 taškais (1/1 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai) ir 2 kartus prasižengė.

Šeimininkams Jamesas Hardenas pelnė 20 taškų, Omeras Ašikas – 14 (8 atk. kam.), Marcusas Morisas – 12 (8 atk. kam.), Toney Douglasas – 11 taškų.

Rytų konferencijos autsaideriams taškus rinko Brandonas Knightas (16 tšk., 7 rez. perd.), Tayshaunas Prince‘as (13 tšk.), Gregas Monroe (12 tšk., 11 atk. kam.).