0

šeštosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Donato Motiejūno Hjustono "Rockets" klubas penktadienį svečiuose 20 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 98:99 (29:28, 28:29, 22:21, 21:19) nusileido Portlando "Trail Blazers" krepšininkams, kuriems laimėjo seriją iki keturių pergalių 3-2 ir pateko į konferencijos pusfinalį.

Pirmuosius du serijos mačus "Rockets" ekipa savo arenoje varžovams pralaimėjo 120:122 (po pratęsimo) ir 105:112, trečiosiose rungtynėse išvykoje iškovojo pergalę 121:116 (po pratęsimo), tačiau ketvirtajame mače varžovams vėl nusileido 120:123 (po pratęsimo). Serijai vėl persikėlus į Hjustoną šeimininkai laimėjo penktąjį susitikimą 108:98.

Penktadienio rungtynėms Portlande Lietuvos krepšininkas buvo registruotas, tačiau vėl nerungtyniavo.

34 taškus svečiams pelnė Jamesas Hardenas, 26 - Dwightas Howardas (11 atkovotų kamuolių), 16 - Chandleris Parsonsas (12 atkovotų kamuolių), 11 - Jeremy'is Linas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo LaMarcusas Aldridge'as (30 tšk. ir 13 atkovotų kamuolių), Damianas Lillardas (25 tšk.), Robinas Lopezas ir Wesley'is Matthewsas (po 12 tšk.).

Šiose permainingose rungtynėse Chandleris Parsonas, likus 0,9 sekundės, pataikė dvitaškį ir išvedė svečius į priekį 98:96, tačiau aidint rungtynių pabaigą skelbiančiai sirenai pergalingą tritaškį pataikė Damianas Lillardas.

"Trail Blazers" krepšininkų varžovas Vakarų konferencijos pusfinalyje paaiškės Sekmadienį San Antonijuje, nes penktadienį šeštosiose ketvirtfinalio rungtynėse Dalaso "Mavericks" klubas savo aikštėje 113:111 (34:26, 24:26, 18:29, 37:30) įveikė reguliariojo sezono nugalėtoją San Antonijaus "Spurs" komandą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

29 taškais prie pergalės prisidėjo Monta Ellis, 22 - Dirkas Nowitzkis, 13 - Vince'as Carteris, 12 - Jose Calderonas.

Svečiams Tony's Parkeris pelnė 22 taškus, Tiago Spliteris - 19, Danny Greenas - 17, Timas Duncanas - 16.