Penktąją pergalę aštuntose Ukrainos krepšinio superlygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo septintąją vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Kijevo „Budivelnik“ klubas su trim Lietuvos atstovais, sekmadienį namuose 82:55 (22:19, 21:10, 19:17, 20:19) nugalėjęs ketvirtojoje pozicijoje likusius Mariupolio „Azovmaš“ (5 pergalės ir 3 pralaimėjimai) krepšininkus.

Dainius Šalenga šiam susitikimui nebuvo registruotas, o rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidę Darjušas Lavrinovičius ir Michailas Anisimovas į svečių krepšį įmetė atitinkamai 23 ir 17 taškų.

33 su puse minutės (33:17) aikštėje praleidęs D. Lavrinovičius pataikė 4 tritaškius iš 6, 4 dvitaškius iš 6 ir 3 baudų metimus iš 4, atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus.

32 minutes (32:21) žaidęs M.Anisimovas įmetė 7 dvitaškius iš 10, realizavo 3 baudų metimus iš 5, atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 3 sykius suklydo ir dukart prasižengė.

14 taškų prie pergalės prisidėjo Ricky Minardas, 13 - Janis Strelniekas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Danielius Kickertas (21 tšk.), Maksimas Pustozvonas (15 tšk.) bei Marcusas Ginyardas (13 taškų).

Superlygos lyderiu lieka septynis susitikimus iš aštuonių laimėjęs Donecko "Doneck" klubas.

Šeštąją nesėkmę septintosiose rungtynėse patyrė ir į tryliktąją poziciją smuktelėjo Dniepropetrovsko „Dnipro“ klubas, kurį treniruoja Valdemaras Chomičius, savo aikštėje 62:64 (17:18, 12:11, 20:20, 13:15) nusileidęs trečioje vietoje esančiai Odesos „Odesa“ (6/2) komandai, o šeštąją nesėkmę iš eilės patyrusi superlygos autsaiderė Dnieprodzeržinsko „DniproAZOT“ ekipa su Gediminu Maceina svečiuose 72:81 (22:22, 19:18, 15:16, 16:25) pralaimėjo vienuoliktoje pozicijoje esantiems Kijevo „Kyiv“ (3/6) krepšininkams.

Vos 3 minutes ir 13 sekundžių aikštelėje praleidęs G. Maceina prametė dvitaškį bei perėmė kamuolį.

Romualdo Petronio treniruojamas Krivyj Riho „Krivbas“ (4 pergalės ir 4 pralaimėjimai) klubas užima aštuntąją vietą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.